Hierna volgt een lijst van wandeltochten. De voorkeur gaat uit naar wandelingen van bevriende- en burenclubs.
Een (tweede) dagtocht, die slechts na een langere rijafstand te bereiken is, wordt enkel vermeld met verwijzing naar de bladzijde in de Walking.

 

1 Bladzijde in Walking in Belgium 2019 (voor méér informatie).
2 Dag en datum. O.BG = tocht in kader van de Oost-Vlaamse Biergordel.
3 Naam van de organisator, naam van de tocht en startplaats.
4 Afstanden en vertrekmogelijkheden. Respecteer vooral het startuur.

 

1 2 3 4
37 Woensdag 02.01 De Chatons Ronse
Start to Walk!
O. Cruckestadion
Leuzesesteenweg, Ronse
7-14-21 km
07u00 tot 15u00
39 Zondag 06.01 De Heidetochten Kester-Gooik
Nieuwjaarstocht
Prov. Proefcentr. Kleinfruit Pamel
Molenstraat 28, Roosdaal
4-8-10-12-17-21-26-30 km
08u00 tot 15u00
40 Zondag 06.01 Postiljon Wandelclub Merelbeke
Nieuwjaarstocht
Gemeenschapsschool De Kleine Prins
Kasteellaan 1, De Pinte
6-9-12-15-18-24-30 km
07u30 tot 15u00
DINSDAG 08.01 – GROEPSWANDELING VOOR CLUBLEDEN
SAMENKOMST in Binnenspeeltuin ‘Repespeeltje’, Felicien Cauwelstraat 50a, Nederboelare
Zie artikel over de dinsdagtochten.
ZATERDAG 12.01 – NIEUWJAARSRECEPTIE
Jeugdcentrum ‘De Spiraal’, Zakkaai 29, Geraardsbergen
Zie uitnodiging in clubblad
44 Zaterdag 12.01 Scheldestappers Zingem
Wandelen in Kruishoutem
Zaal De Kepper (Telex)
Kerkhofweg 4, Kruishoutem
6-10-15-21-30 km
07u00 tot 15u00
45 Zondag 13.01 Wandelclub Roal Benti
Sint-Jozeftocht
Basisschool Sint-Jozef
Abdijstraat 33, Eeklo
6-9-12-15-18-23 km
07u00 tot 15u00
45 Zondag 13.01 Houtheimstappers Steenokkerzeel
Zachte Landing Tochten
De Molekens
Wambeekstraat 27, Steenokkerzeel
5-8-12-14-17-19-22 km
08u00 tot 15u00
48 Woensdag 16.01 Egmont Zottegem
Midweektocht
OC Strijpen
St-Andriessteenweg 163, Strijpen
7-10-14-18-21 km
07u00 tot 16u00
48 Zaterdag 19.01 Omloop Kluisbergen
Winterwandeling
Zaal Volkswelzijn
Grote Herreweg 158, Kluisbergen
5-10-15-20-25 km
08u00 tot 15u00
50 Zaterdag 19.01 Verdigym Collines Flobecq
Marche du Pourchau Saint-Antoine
Maison du Village
Rue Abbé Pollart 4, Flobecq
5-8-14 km
12u00 tot 20u00
50 Zaterdag 19.01 WSV Zelden Rust
Zelden Rust Wintertocht
CC De Halle
Rooseveltlaan 1A, Axel (NL)
7-14-21 km
08u00 tot 15u00
52 Zondag 20.01 De Lustige Wandelaars Merchtem
Winterse Brabantse Kouterstocht
Zaal Ons Parochiehuis Peizegem
Nieuwbaan 67, Merchtem
6-9-12-15-18 km
08u00 tot 15u00
52 Zondag 20.01 WSV De Kadees Aalst
Sint-Antoniustocht
Vrije Basisschool Sint-Vincentius
Kruisstraat 2, Gijzegem
5-9-12-15-18-23 km
08u00 tot 15u00
56 Zaterdag 26.01 Les Marcheurs de la Police De Mons
Marche Saint-Georges
Salle Calva
Rue du Dépôt, Havré
6-12-20-30-43-50 km
06u00 tot 15u00
56 Zondag 27.01 ALLEN OP POST PRIORTOCHT Padstappers Geraardsbergen
MANNEKEN-PIS tocht
Jeugdcentrum ‘De Spiraal’
Zakkaai 29, Geraardsbergen
7-10-12-16-22-26-32 km
07u30 tot 15u00
60 Dinsdag 29.01 De Winkelse Stappers
Meerhoektocht
De Meerhoek
Zuidhoekstraat 22, St-Eloois-Winkel
6-12-18-22 km
06u30 tot 15u00
64 Zaterdag 02.02 De Trekvogels Boekhoute vzw
Wintertocht
De Zeppelin Psblo
Stoepestraat 40, Assenede
6-12-18 km
08u00 tot 15u00
64 Zaterdag 02.02 Land Van Rhode
Sprokkeltocht
Sint-Lievenskring
Sint-Lievensplein, Sint-Lievens-Esse
6-10-14-18-21 km
08u00 tot 15u00
64 Zondag 03.02 Hanske De Krijger Oudenaarde
Prosper De Maeghtwandeling
KBO School Eine
N. de Tièrestraat 102, Eine
7-12-18-25 km
07u30 tot 15u00
65 Zondag 03.02 De Wase Steinbockvrienden
Lichtmiswandeltocht
Parochiaal Dienstencentrum
Klapdorp 9A, Sint-Pauwels
3,5-6-10-15-20-25-30 km
08u00 tot 15u00
68 Zaterdag 09.02 Horizon Opwijk
Valentijntjeswandeling
Zaal Familieheem
Kerseveldmeers, Opwijk
5-10-15-21 km
08u00 tot 15u00
69 Zaterdag 09.02 Dwars Door Brakel
Geutelingentochten
Zaal Averbo
Riedeplein 15, Brakel – Michelbeke
6-12-18 km
07u30 tot 15u00
ZATERDAG 09.02 – LEDENFEEST PADSTAPPERS
Jeugdcentrum ‘De Spiraal’, Zakkaai 29, Geraardsbergen
Zie artikel in clubblad
70 Zondag 10.02 Halfoogstvrienden Bellingen Pajottenland op zijn mooist
Parochiezaal Elingen
Zwarte Molenstraat 25, Elingen
7-10-15-20-25-32-42-50
07u00 tot 15u00
70 Zondag 10.02 CSC Lierde
Wintertocht
Café Bij Metser
Kouterstraat 14, Deftinge
6-12-18 km
07u30 tot 15u00
DINSDAG 13.02 – GROEPSWANDELING VOOR CLUBLEDEN
SAMENKOMST in Velina Tennisclub, Zavelstraat 1, Geraardsbergen
Zie artikel over de dinsdagtochten.
73 Zaterdag 16.02 Omloop Kluisbergen
Folderwandeling
Zaal “Volkswelzijn”
Grote Herreweg 158, Kluisbergen
6-12-18 km
08u00 tot 14u00
73 Zaterdag 16.02 WSV Baasrode
Winterwandeling
Gemeenteschool De Schakel
Molenberg 9, Baasrode
5-9-12-16-21-26 km
07u30 tot 15u00
75 Zondag 17.02 Op Stap Zwalm
Zwalmse 12 Dorpentocht
De Zwalmparel
Sportlaan1, Munkzwalm
6-10-15-21-25-30 km
07u00 tot 15u00
76 Zondag 17.02 BUSREIS De Dragonders Hasselt
Vallei van de Mangelbeek
Harmoniezaal Heusden
Kerkenblookstraat, Heusden-Zolder
4-8-12-20 km
08u00 tot 15u00
76 Zondag 17.02 Les Sans-Soucis Ghlin
Marche du Mouligneau
Salle Polyvalente
Parc Com. de Baudour, Baudour
4-7-12-20-30 km
07u00 tot 15u00
77 Woensdag 20.02 Egmont Zottegem
Verwenkoffie Midweektocht
OC Oombergen
Oombergenstraat 39, Oombergen
7-10-14-18-21 km
07u00 tot 16u00
77 Zaterdag 23.02 Wandelclub ’t Hoeksken
Glazendorptocht
Zaal Ter Munken
Scheldestraat 39, Moerzeke
5-10-5-20 km
08u00 tot 15u00
78 Zondag 24.02 Wandelclub Kruikenburg
Sprokkelmaandtocht
Katarinakring
Rodestraat 28, St-Katerina-Lombeek
5-10-15-20 km
07u00 tot 15u00
81 Zondag 24.02 De Natuurvrienden Zoersel
Trappistentocht
Gemeenteschool Beuk en Noot
Achterstraat, Zoersel
6-12-16,2-21-30-42 km
07u00 tot 15u00
82 Woensdag 27.02 ALLEN OP POST Padstappers Geraardsbergen
Krakelingentocht
Zaal De Reep
Felicien Cauwelstraat, Nederboelare
7-10-14-18-22 km
08u00 tot 15u00
84 Zaterdag 02.03 Burchtstappers Herzele
Bacchustocht
Zaal Antoniuskring
Provincieweg, Borsbeke
3-6-10-12-16-20 km
07u00 tot 15u00
88 Zondag 03.03 De Smokkelaars Stekene VZW
Boudelotochten
OC Boudelocentrum
Kasteelstraat 23, Stekene
6-12-17-23-30 km
08u00 tot 15u00
88 Zondag 03.03 De Kadees Aalst
Neigembostocht
Parochiezaal St-Margriet
Pastorijstraat 1, Neigem
6-10-16-20-24 km
08u00 tot 15u00
90 Dinsdag 05.03 WSV Wetteren
Sneeuwklokjestocht
Ideal Caravans
Brusselsesteenweg 276, Wetteren
7-14-21 km
07u30 tot 15u00
92 Donderdag 07.03 De Duintrappers Westende
Valentijntjestocht
Gemeenteschool Lombardsijde
Schoolstraat 37, Lombardsijde
6-13-22 km
08u00 tot 15u00
96 Zaterdag 09.03 O.BG. AANBEVOLEN De Chatons Ronse
Super Klype Tocht
Koninklijk Atheneum
Gustaaf Royerslaan 39, Ronse
7-14-21-35-50-60 km
06u00 tot 14u30
98 Zondag 10.03 De Lachende Wandelaars Aalter
Marsen van Aalter
Sportpark
Lindestraat 17, Aalter
5-9-12-18-24 km
07u00 tot 15u00
98 Zondag 10.03 De Marktrotters Herne
Kriek-en Mattentochten
Sporthal De Hernekouter
Hernekouter 1, Herne
4-6-10-15-22-32 km
07u00 tot 15u00
98 Zondag 10.03 De Randstappers
Lenteklassieker
Zaal De Vierklaver
Groenstraat1, Michelbeke
6-12-18-24 km
07u00 tot 15u00
DINSDAG 12.03 – GROEPSWANDELING VOOR CLUBLEDEN
SAMENKOMST in Voetbalkantine Appelterre, Molenveld, Appelterre-Eichem
Zie artikel over de dinsdagtochten.
103 Zaterdag 16.03 Wandelclub Natuurvrienden Deinze
Gulden Eitocht
Zaal De Mastbloem
Waregemsestweg 22, Kruishoutem
6-10-15-20 km
06u30 tot 15u00
103 Zaterdag 16.03 VZW Vredeseilanden
Dwars door het Beverhoutsveld
CC Zuidleie
V. Hennemanstraat 1, Oostkamp
6-9-12-15-18-24-30 km
07u00 tot 15u00
104 Zondag 17.03 Roosenberg Wandelclub Waasmunster
Ommegangtocht
POC
Rivierstraat 14, Waasmunster
6-12-20 km
08u00 tot 15u00
106 Woensdag 20.03 Egmont Zottegem
Spek en eieren Midweekwandeling
OC Velzeke
Provinciebaan 277, Velzeke
7-10-14-18-21 km
07u00 tot 16u00
107 Zaterdag 23.03 KWB Moerzeke
Kluddetocht
Chiromeisjes Pimpernel
Groenstraat 9, Moerzeke
5-8-15-25 km
07u00 tot 15u00
108 Zondag 24.03 BUSREIS Roal Benti VZW
Lentetocht
Parochiezaal
Dorpsstraat 61, Sint-Laureins
6-9-12-15-21-27 km
06u30 tot 15u00
108 Zondag 24.03 De Vossen Buggenhout
Lentevossentocht
Gem Basisschool ‘t Sprinkhaantje
Collegestraat 1 – Buggenhout
6-10-16-21-32 km
07u30 tot 15u00
109 Woensdag 27.03 Scheldestappers Zingem
Midweektocht
De Klub
Kwaadstraat 9, Zingem
6-10-15-21 km
07u00 tot 15u00
110 Zaterdag 30.03 De Pajotten Hekelgem
Lentetocht
Zaal De Kluis (Ledeberg)
Kapelleweide 13, Roosdaal
4-7-9-14-21 km
08u00 tot 15u00
111 Zondag 31.3 Heidetochten Kester-Gooik
Camtocht
Zaal Familia
Bronnenweg 2, Gooik
5-8-11-15-19-22-26-29-32-42-50 km
07u00 tot 15u00
111 Zondag 31.03 Reigerstappers Vinderhoute
Reigertocht
Parochiaal Centrum Lovendegem
Kasteeldreef 75, Lovendegem
6-8-12-18-23-30 km
07u00 tot 15u00
116 Woensdag 03.04 De Kadees VZW
Faubourgtocht
Parochiehuis Baardegem
Baardegem-Dorp, Baardegem
6-7-8-13-15-21 km
08u00 tot 15u00
Vrijdag 12.04 Belgian Walking Association
The Napoleon 100 km Walk
Grote Markt
Brussel
100 km
80 km in groep
20 km free-style