Kalender aanbevolen tochten

 Hierna volgt een lijst van wandeltochten. De voorkeur gaat uit naar wandelingen van bevriende- en burenclubs.
Een (tweede) dagtocht, die slechts na een langere rijafstand te bereiken is, wordt enkel vermeld met verwijzing naar de bladzijde in de Walking.

 

1 Bladzijde in Walking in Belgium 2018 (voor méér informatie).
2 Dag en datum. O.BG = tocht in kader van de Oost-Vlaamse Biergordel.
3 Naam van de organisator, naam van de tocht en startplaats.
4 Afstanden en vertrekmogelijkheden. Respecteer vooral het startuur.

 

1 2 3 4
306 Zaterdag 17.11 W.V. De Ijsbrekers
Ijsbrekerstocht
Sint-Martinusheem
Kerkskendorp 18, Kerksken
6-12-18 km
van 06u30 tot 15u00
306 Zaterdag 17.11 Wandelclub Natuurvrienden Deinze
Wandel Mee Dag – Viggaaltocht
VTI
Leon Declercqstraat 1, Deinze
6-10-15-20 km
van 06u30 tot 15u00
307 Zondag 18.11 BUSREIS WSV Donderslagtrippers
Neveltocht
’t Heem
Kloosterstraat 5, Meeuwen
2-5-7-9-12-20 km
van 07u00 tot 15u00
307 Zondag 18.11 WSV De Vossen
Herfsttocht
Gemeentelijke Basisschool
Collegestraat 1, Buggenhout
6-12-16-20 km
van 08u00 tot 15u00
307 Zondag 18.11 Postiljon Wandelclub Merelbeke VZW
Leiewandeling
Freinetatheneum De Wingerd
Neermeerskaai 1A, Gent
6-10-15-20 km
van 07u30 tot 15u00
309 Woensdag 21.11 WSV Egmont Zottegem
Midweektocht
De Gilde
Smissenhoek 48, Erwetegem
7-10-14-18-21 km
van 08u00 tot 16u00
310 Zaterdag 24.11 WSC Klavertje 4 Wortegem-Petegem
Sint-Pieterstochten
Zaal De Wante
Essestraat 2, Schorisse
6-12-18-24 km
van 07u00 tot 15u00
312 Zondag 25.11 ALLEN OP POST Padstappers Geraardsbergen
Sinterklaastocht
De Doos
Onkerzelestraat 280, Onkerzele
7-10-12-16-22-26-32 km
van 08u00 tot 15u00
314 Zaterdag 01.12 WSV Land Van Rhode
Wafelentocht
IZOO
Dorp 50, Oosterzele
6-10-14-18-21 km
van 08u00 tot 15u00
315 Zondag 02.12 Parel Van Het Pajottenland
Brillanttochten
Feestzaal Belvedère
Molenstraat 4, Vollezele
4-6-9-12-18-25-30 km
van 07u30 tot 15u00
DINSDAG 04.12 – GROEPSWANDELING VOOR CLUBLEDEN
SAMENKOMST in sporthal Almarik, Holmanstraat 37, STEENHUIZE
Zie artikel over de dinsdagtochten.
317 Zaterdag 8.12 Florastappers Gent VZW
Gent bij Nacht
Odisee Technologiecampus Rabot
Gebroeders de Smetstraat 1, Gent
6-9-12 km
van 14u30 tot 20u30
318 Zondag 9.12 Scheldestappers Zingem
Sint-Bavotocht – Viggaaltocht
Feestzaal De Korenbloem
Kerkplein, Zingem
6-10-15-21-30 km
van 07u00 tot 15u00
320 Woensdag 12.12 ALLEN OP POST Padstappers Geraardsbergen
Wafelentocht
Jeugdhuis De Spiraal
Zakkaai 29, Geraardsbergen
5-7-8-12-16-20 km
van 08u00 tot 15u00
323 Zondag 16.12 De Marktrotters Herne
Eindejaarstocht
Scholen H. Harten
Onderwijslaan 4, Ninove
4-6-10-15-22 km
van 08u00 tot 15u00
323 Woensdag 19.12 WSV Egmont Zottegem
Jenevertocht
O.C. Leeuwergem
Gentse Steenweg 307, Leeuwergem
7-10-14-18-21 km
van 08u00 tot 16u00
324 Zaterdag 22.12 BUSREIS Brugsche Globetrotters
Brugge Binnenste Buiten in kerstsfeer
Refter KTA
Rijselstraat 5, Sint-Michiels
6-11-15-20 km
van 09u00 tot 17u00
326 Dinsdag 25.12 WSV Horizon Opwijk
Kersttocht
De Schuur Hof ten Hemelrijck
Kloosterstraat 9, Opwijk
5-10-16-21 km
van 09u00 tot 15u00
326 Woensdag 26.12 Hanske De Krijger Oudenaarde
Oudenaarde in kerstsfeer
St-Bernarduscollege
Hoogstraat 30, Oudenaarde
7-11-15-21-30 km
van 08u00 tot 17u00
VRIJDAG 28.12 – AFSLUITENDE GROEPSWANDELING VOOR CLUBLEDEN
SAMENKOMST in parochiezaal Viane, Beverstraat 4, Viane
Zie artikel over de dinsdagtochten.
327 Vrijdag 28.12 WSK Marke vzw
Kortrijk Feeëriek
JC Tranzit
Nelson Mandelaplein 17, Kortrijk
7-13 km
van 14u00 tot 20u00
328 Zaterdag 29.12 Al Kontent Groot Evergem
Eindejaarstocht
Gemeentelijke Basisschool Sleidinge
Sleidinge-Dorp 142, Sleidinge
6-12-18-21 km
van 08u30 tot 15u00
329 Zondag 30.12 WSV Egmont Zottegem
Wafelentocht
Feestzaal Bevegemse Vijvers
Bevegemsevijvers 1, Zottegem
6-12-18-24-32 km
van 07u30 tot 15u00