Hierna volgt een lijst van wandeltochten. De voorkeur gaat uit naar wandelingen van bevriende- en burenclubs.
Een (tweede) dagtocht, die slechts na een langere rijafstand te bereiken is, wordt enkel vermeld met verwijzing naar de bladzijde in de Walking.

 

1 Bladzijde in Walking in Belgium 2019 (voor méér informatie).
2 Dag en datum. O.BG = tocht in kader van de Oost-Vlaamse Biergordel.
3 Naam van de organisator, naam van de tocht en startplaats.
4 Afstanden en vertrekmogelijkheden. Respecteer vooral het startuur.

 

1 2 3 4
109 Woensdag 27.03 Wandelclub Scheldestappers Zingem
Midweektocht
De Klub
Kwaadstraat 9, Zingem
6-10-15-21 km
van 7u tot 15u
110 Donderdag 28.03 De Schooiers Wichelen
Hovaardige Boer-wandeling
PC Ariadne
Reymeersstraat 13A, Lede
4-6-8-12-18 km
van 7u30 tot 15u
111 Zondag 31.03 De Heidetochten Kester-Gooik
Camtocht
Zaal Familia
Bronnenweg 2, Gooik
5-8-11-15-19-22-26-29-32-42-50 km
van 7u tot 15u
114 Zondag 31.03 Verdigym Flobecq
Marche des Collinnes
Maison du Village
Rue Abbé Pollart 4, Flobecq
5-8-14-20-30 km
van 7u tot 15u
116 Woensdag 03.04 De Kadees Aalst
Faubourgtocht
Parochiehuis Baardegem
Baardegem-Dorp, Baardegem
6-7-8-13-15-21 km
van 8u tot 15u
118 Zaterdag 06.04 WSV Land Van Rhode
Bursitiatocht
Parochiaal Centrum Sint-Martinus
Kerkstraat 2, Burst
6-10-14-18-21 km
van 7u tot 15u
DINSDAG 09.04 – GROEPSWANDELING VOOR CLUBLEDEN
Samenkomst aan Sportzaal Averbo – Riedeplein 15 – Michelbeke
Zie artikel over de dinsdagtochten
124 Donderdag 11.04 WTC Nieuwpoort
Jachthaventocht
Stedelijke Feestzaal van de Vismijn
Kaai, Nieuwpoort
5-7-10-13-15-19-25-32 km
van 7u tot 15u
ZATERDAG 13.04 – GROEPSWANDELING VOOR CLUBLEDEN
INWANDELEN MATTENTAARTENTOCHT 10 of 12 – 22 en 42 km
Samenkomst aan KA Geraardsbergen / De Bremme / brug Lessensestraat
Zie artikel over inwandelen Mattentaartentocht
124 Zaterdag 13.04 Op Stap door Nukerke
Zevenbundertocht
Parochiaal Centrum Nukerke
Nukerkeplein 7, Nukerke
4-7-11-15-18-22 km
van 7u tot 15u
130 Zondag 14.04 WRC Manke Fiel
Manke Fieltochten
’t Jass
Asphaltcosite 20, Asse
5-7-10-14-21-30 km
van 7u tot 15u
130 Zondag 14.04 Natuurvrienden Deinze
Kunsttocht
Emmaüs Campus Machelen
Leihoekstraat 7, Machelen
6-10-15-20-25 km
van 6u30 tot 15u
130 Zondag 14.04 Everbeekse Wandeltochten
Vlaanderens Mooiste
GO! Atheneum De Feniks
Kasteelstraat 32, Brakel
6-12-18-25 km
van 7u tot 15u
132 Zondag 14.04 Les Vaillants Acrenois
Marche du Pays des Carrières
Salle Pascal Delbecq
Rue Botrieux 2C, Deux-Acren
5-10-15-20-25 km
van 7u tot 15u
132 Woensdag 17.04 Egmont Zottegem
Pannenkoek Mikado Midweektocht
Stedelijk Sportstadion
Kastanjelaan, Zottegem
7-10-14-18-21 km
van 7u tot 16u
133 Donderdag 18.04 Klavertje Vier Wortegem-Petegem
Ghellincktocht
Kantine KFC Petegem
Eekhoutstraat, Petegem-aan-de-Schelde
6-12-18 km
van 7u tot 15u
134 Zaterdag 20.04 Hanske de Krijger Oudenaarde
Koppenbergtocht
Parochiezaal Leupegem
Sompelplein, Leupegem
6-12-18-24-30 km
van 7u tot 15u
136 Zaterdag 20.04 Le Roitelet
Marche de la Hunelle
Centre Culturel et Sportif
Rue de la Liberté 23, Ladeuze
5-10-15-20 km
van 7u tot 15u
136 Zondag 21.04
PRIORTOCHT
WalkOn
Padstappers Geraardsbergen
MATTENTAARTENTOCHTEN
Koninklijk Atheneum
Papiermolenstr. 103, Geraardsbergen
6-8-10-12-14-16-18-22-26-32-42 km
van 7u tot 15u
138 Maandag 22.04 Wandelclub Al Kontent
W.A.K.-tocht
Feestzaal De Molen
Goeiingen 12, Evergem
4-8-12-18-22-30 km
van 7u tot 15u
138 Maandag 22.04 De Chatons Ronse VZW
Muziekbostocht
Zaal La Salette Louise-Marie
La Salettestraat 1, Maarkedal
7-14-21 km
van 7u tot 15u
141 Woensdag 24.04 De Hopbelletjes Opwijk
Midweektocht
Zaal De Kersepit
Dorp, Mazenzele
4-6-8-10-12-14-18 km
van 7u tot 15u
141 Woensdag 24.04 De Textieltrekkers Vichte
Grastocht
De Ansold
Landergemstraat 1B, Anzegem
6-12-18-24 km
van 7u tot 15u
142 Vrijdag 26.04 De Lachende Wandelaars Aalter
Door ’t Land van Pierlala
Feestzaal Katershoek
Ijzeren Hand 1, Ursel
6-12-20 km
van 8u tot 15u
142 Zaterdag 27.04 Postiljon Merelbeke
Husdinetocht
Gemeenschapscentrum Berghine
Dendermondestwg 437, Destelbergen
5-8-12-15-18-24-30 km
van 7u tot 15u
142 Zaterdag 27.04 Wandelclub De Kruishoutem Trotters
Lentewandeling De Kepper
Parochiezaal Telex
Kerkhofweg 2, Kruishoutem
5-6-12-14-18-24 km
van 7u tot 15u
145 Zaterdag 27.04 Marcheurs de la Sylle – Bassilly
Marche Printaniére
Salle PAX
Patronaatstraat 27, Enghien
6-12-18-24-30 km
van 8u tot 15u
145 Zondag 28.04 BUSREIS WSV Ibis Puurs vzw
Vlaanderen Wandelt
Evenementenhal Binder
Forum 9, Puurs-Sint-Amands
4-7-10-16-21-30-42 km
van 7u tot 15u
145 Zondag 28.04 Colliemolen Oostnieuwkerke-Staden
Vlaanderen Wandelt
Expohallen Roeselare
Diksmuidsesteenweg 400, Roeselare
5-8-10-14-22-26-31 km
van 7u tot 15u
147 Woensdag 01.05 Parel v/h Pajottenland
Hanezoekerstochten
GO Willem Tell
Hernestraat 5, Tollembeek
4-6-8-12-18-24-30 km
van 7u30 tot 15u
147 Woensdag 01.05 De Zilverdistel
Disteltochten
Oscar Romerocollege
Noordlaan, Dendermonde
4-8-12-18-24-30 km
van 7u30 tot 15u
149 Zaterdag 04.05 Scheldestappers Zingem
Lozermeitocht
Parochiaal Centrum Della Faille
Ouwegemsestwg 259, Kruishoutem
6-10-15-21-30 km
van 7u tot 15u
149 Zaterdag 04.05 De Ankerhofstappers
Edelingentocht
Zaal Ankerhof
Huytstraat 36, Haaltert
4-6-8-12-14-22 km
van 7u tot 15u
151 Zondag 05.05 Wandelclub St.Pieters-Leeuw
Lewe tocht
Zaal Centrum
Menisberg 7, Huizingen
5-10-15-20-25-30-35 km
van 8u tot 15u
151 Zondag 06.05 Burchtstappers Herzele
Lentewandeling
Gem. Basisschool
Tuinwijkstraat 2, Herzele
3-6-10-12-16-20 km
van 7u tot 15u
153 Woensdag 8.05 Hanske De Krijger Oudenaarde
Rondom Mullem
Parochiezaal Mullem
Mullemstraat, Mullem
7-10-14-18-21 km
van 7u tot 15u
154 Zaterdag 11.05 Natuurvrienden Deinze
Basiel De Craenetocht
Basissschool Leerne
Leernsestwg, Bachte-Maria-Leerne
6-10-15-20 km
van 6u30 tot 15u
155 Zaterdag 11.05 BUSREIS WSV Zelden Rust
Omloop Vestingstad Hulst
Reynaertcollege
Gildenstraat 1, Hulst
7-14-21-28 km
van 7u30 tot 15u
156 Zondag 12.05 Florastappers Gent
Vrijbuiterstocht
Vrije Basisschool Dikkelvenne
Nijverheidsstr. 29A, Dikkelvenne
6-9-12-16-21 km
van 7.30u tot 15u
156 Zondag 12.05 Denderklokjes Lebbeke
Vondelmolentocht
Vondelmolen Peperkoek
Dendermondsestwg. 208, Lebbeke
6-9-12-18-24 km
van 7u tot 15u
DINSDAG 14.05 – GROEPSWANDELING VOOR CLUBLEDEN
Samenkomst in Hunnegem. Gasthuisstraat 104-106, Geraardsbergen
Zie artikel over de dinsdagtochten
158 Woensdag 15.05 Egmont Zottegem
Midweektocht
De Gilde Erwetegem
Smissenhoek 48, Erwetegem
7-10-14-18-21 km
van 7u tot 16u
159 Zaterdag 18.05 Wandelclub Kruikenburg
Rondom Ternat
Catelhof
Molenstr. 102, Sint-Martens-Bodegem
4-7-14-21 km
van 7u tot 15u
159 Zaterdag 18.05 Boerenkrijgstappers Overmere
Heidemeerstocht
Festivalhal
Donklaan 125, Berlare
4-6-10-12-18-24-30 km
van 7u tot 15u
160 Zondag 19.05 Wsv Land Van Rhode
Lentetocht
Parochiecentrum Sint-Michaël
Kloosterstr., St-Lievens-Houtem
6-12-18-21-24-30 km
van 7u tot 15u
168 Zaterdag 25.05 WAK Groot-Evergem
Augustijnentocht
Brouwerij Van Steenberge
Lindestraat 25, Ertvelde
5-10-18-23-30 km
van 7u tot 15u
170 Zaterdag 25.05 Watewystappers Tielt
Rondom Wakken
Hondiuscentrum
Oostdreef 46, Wakken
6-12-18-24-30-42-50 km
van 6u tot 15u
172 Zondag 26.05 Lennikse Windheren
Lennikse Windherentocht
St-Godelieve-Instituut
Schapenstraat 39, St-Mart.-Lennik
6-8-10-12-16-20-25-32-40-52 km
van 7u tot 15u
172 Zondag 26.05 WSV Wetteren
Herdenking A. De Maesschalck
Sint-Gertudiscollege
Wegvoeringstraat 21,Wetteren
6-12-15-18-24 km
van 7u tot 15u
172 Zondag 26.05 Op Stap Zwalm
Molentocht
Zwalmparel
Sportlaan 1, Zwalm
6-12-18-24 km
van 7u tot 15u
176 Donderdag 30.05
AANBEVOLEN
Egmont Zottegem
Oost-Vlaanderen Wandelt
Feestzaal Bevegemse Vijvers
Bevegemsevijvers 1, Zottegem
6-12-18-24-32-42-50 km
van 6u tot 15u
177 Donderdag 30.05 Les Sucriers De Brugelette
Marche Des Nerviens
Salle Omnisports
Avenue Gabriel Petit 3, Brugelette
4-6-12-20-30 km
van 6u30 tot 15u
178 Zaterdag 01.06 Hanske De Krijger Oudenaarde
Molentocht
KBO Mater
Materplein 15, Mater
7-12-18-24-30 km
van 7u tot 15u
178 Zaterdag 01.06 Omloop Kluisbergen
Helletocht
Feestzaal De Brugzavel
Brugzavel 25B, Berchem
25–50-75 km
van 5u tot 11u
179 Zondag 02.06 De Heidetochten Kester-Gooik
Heidetochten – Breugheltochten
Zaal Edele Brabant
Strijlandstraat 59, Gooik
6-9-11-16-18-23-30-40 km
van 6u30 tot 15u
179 Zondag 02.06 Wandelclub Natuurvrienden Deinze
Vriendschapstocht
Huize Kattebeek
Nieuwgoedlaan 15, Petegem a/d Leie
5-10-15-20-25-32 km
van 6u30 tot 15u
181 Zondag 02.06 Marcheurs de la Sylle Bassilly
Marche de la Sylle – Challenge ACHO
Salle Herman Moreau
Rue de la Procession 2, Bassilly
6-12-18-25-32-43 km
van 6u30 tot 15u
DINSDAG 04.06 – GROEPSWANDELING VOOR CLUBLEDEN
Samenkomst aan Woonzorgcentrum Vrijheid – Vrijheid 2 – Ophasselt
Zie artikel over de dinsdagtochten
183 Vrijdag 07.06 Klavertje Vier Wortegem-Petegem
Biestkermistochten
Feesttent
Waregemsestwg 144, Kruishoutem
6-12-18 km
van 7u tot 15u
184 Zaterdag 08.06
2e Luik
Oost-Vlaamse
Biergordel
Scheldestappers Zingem
Sloebertocht
Zwalmparel
Sportlaan, Zwalm
6-10-15-21-36-60 km
van 7u tot 15u
186 Zondag 09.06 De Trekplosters Zellik-Asse
Breugheltocht
C.C.Den Horinck
Noorderlaan 20, Zellik
6-10-14-20-25-30 km
van 7u tot 15u
186 Zondag 09.06 De Pajotten Hekelgem
Sinksentocht
Cultuurzaal Sanderus
Bellestraat 99, Hekelgem
4-7-10-14-20-30 km
van 7u tot 15u
188 Maandag 10.06 ALLEN OP POST Padstappers Geraardsbergen
Gaverswandeling
Zaal De Doos (De Gavers)
Onkerzelestraat 280, Onkerzele
7-9-12-16-22-26-32 km
van 7u30 tot 15u
190 Zaterdag 15.06 Reigerstappers Vinderhoute
Ledeganck-Madoutocht
Chalet Prov. Domein Het Leen
Gentsesteenweg 80, Eeklo
6-8-12-16-18-23 km
van 7u tot 15u
191 Zondag 16.06 De Hopbelletjes Opwijk
Hoppetocht
Hof ten Hemelrijk
Kloosterstraat 7, Opwijk
4-8-12-18-24-30 km
van 6u30 tot 15u
192 Zondag 16.06
BUSREIS
WSV ITAS Itegem
Zegeltjeswandeltocht
Parochiezaal
Schoolstraat 28, Itegem
4-8-10-13-17-20-27-33-42-50 km
van 6u tot 15u
192 Zondag 16.06 Le Roitelet
Marche du Roitelet
Centre Culturel et Sportif
Rue de la Liberté 23, Ladeuze
6-12-20-30 km
van 7u tot 15u
193 Dinsdag 18.06 Wsv Land Van Rhode
Kluizetocht
GC De Kluize
Sportstraat 3, Scheldewindeke
6-10-14-18-21 km
van 7u tot 15u
193 Woensdag 19.06 Egmont Zottegem
Sangria Midweektocht
OC Strijpen
Strijpen
7-10-14-18-21 km
van 7u tot 16u
195 Zaterdag 22.06 Op Stap door Nukerke
Eleneboswandeling
Parochiale zaal Zulzeke
Zulzekestraat 17, Zulzeke
4-7-11-15-18-22 km
van 7u tot 15u
196 Zondag 23.06 De Chatons Ronse
Megasterren Heuveltocht
Zaal De Spil
Lorettestraat 96, Ronse
6-14-21-28 km
van 6u30 tot 15u
199 Zaterdag 29.06 Postiljon Wandelclub Merelbeke
Kalkense Meersentocht
Zaal Skala
Colmanstraat 51, Kalken
6-9-12-16-19-22-28-31 km
van 7u tot 15u
200 Zondag 30.06 De Schooiers Wichelen
Meersentocht
Sporthal Schellebelle
Spoorwegstraat 26, Schellebelle
4-7-10-15-20-30 km
van 7u tot 15u
202 Woensdag 03.07
ALLEN OP POST
Padstappers Geraardsbergen
Vakantietocht
Zaal Pax
Appelterre-Dorp 13, Appelterre
5-7-12-16-22-26-32 km
van 07u30 tot 15u00