Padstappers Geraardsbergen vzw

Bestuur & Adviesraad

Maak kennis met onze bestuursploeg:

Kurt Martens
Voorzitter, PR, nieuwe leden, parcoursbouwer
tel: 054 41 07 49 – 0479 41 09 20
voorzitter@padstappers.be
kurt.martens@padstappers.be
Nancy Martens
Penningmeester, Clubaankopen
tel: 0473 82 16 00
penningmeester@padstappers.be
nancy.martens@padstappers.be
Bianca Van Geyt
Secretaris
tel: 0474 65 23 76
secretaris@padstappers.be
bianca.van.geyt@padstappers.be
Koen Rondelez
Webmaster
tel: 0476 47 24 63
webmaster@padstappers.be
koen.rondelez@padstappers.be
Jean-Pierre Doeraene
Ledenbeheer
tel: 054 41 76 06
ledenbeheer@padstappers.be
jp.doeraene@padstappers.be
Yvan Verle
Materiaalbeheerder, Loodsbeheerder
tel: 0496 79 92 18
yvan.verle@padstappers.be
Marleen Batselier
Busreizen
tel: 0494 85 64 85
marleen.batselier@padstappers.be
busreis@padstappers.be
Jürgen Fauconnier
Busreizen
tel: 0496 25 49 08
jurgen.fauconnier@padstappers.be
busreis@padstappers.be
Chris Meerpoel
Shopbeheerder
chris.meerpoel@padstappers.be
Julie De Geyter
Raadslid
tel: 0486 24 12 17
julie.de.geyter@padstappers.be
Joeri De Pester
Raadslid
tel: 0492 51 90 82
joeri.de.pester@padstappers.be
Koen Delplace
Raadslid
koen.delplace@padstappers.be

Buiten het bestuur worden volgende functies bekleed:

Cléry Schrever
Rekeningverificateur
rekeningverificateur@padstappers.be
Remy De Koker
Rekeningverificateur
rekeningverificateur@padstappers.be
Francine Van Der Maelen
Ere-voorzitter
tel: 054 41 48 97