Contact

Je kan ons op talrijke manieren contacteren:

Via bestuur@padstappers.be kun je een berichtje sturen naar het bestuur.

Via padstapperken@padstappers.be kun je een bijdrage of tekstje sturen naar de redactie van Het Padstapperken.

Info over de wandelingen kun je best e-mailen naar info@padstappers.be.

Je kan ons ook contacteren via ons contactformulier.

Links naar foto-albums mag je mailen naar webmaster@padstappers.be. We geven ze graag een plaatsje op onze foto-pagina’s.
Wil jij ook met jouw banner pronken op de website? Stuur dan jouw beste foto’s in minstens 1920 pixels aan de langste zijde naar webmaster@padstappers.be.

Nuttige telefoonnummers & emailadressen:
Voorzitter: Koen Delplace – 054 42 36 61 – voorzitter@padstappers.be
Ondervoorzitter en parcours: Kurt Martens – 054 41 07 49 – kurt.martens@padstappers.be
Secretaris en busreizen: Ivan De Nollin – 0478 55 50 30 – secretaris@padstappers.be – busreis@padstappers.be

Ondernemingsnummer: 0842.168.747