Lange-afstandstochten
(Onder voorbehoud van verdere dwingende maatregelen – na 19 april – met betrekking tot het coronavirus.)
Datum Plaats Tocht Afstand
04.04 Kasterlee Marathonwandeling 42 km
04.04 Gavere 23e Friekietocht 50 km
04.04 Koekelare Blarentocht 42-50 km
05.04 Deurne (Diest) Sint-Engelbertustocht 43 km
05.04 Meise 37e Crackstochten 43 km
08.04 Buggenhout Euraudax Gent (*) 2×25-50 km
12.04 Broechem 40e Internationale Wandeltocht 42 km
13.04 Oostkamp 45e Houtlandtocht 42 km
18.04 Brasschaat Tweedaagse Maria ter Heide 42 km
18.04 Jette Euraudax Lede (*) 2×25-50 km
19.04 Brasschaat Tweedaagse Maria ter Heide 42 km
19.04 Geraardsbergen Mattentaarttochten – Priortrofee 42 km
23.04 Kuringen Mars van het Elfde 43 km
24.04 Oostburg 24-uur van Oostburg 100 km
25.04 Oostburg 24-uur van Oostburg 50 km
25.04 Brussegem Internationale 60 km van Merchtem 60 km
25.04 Kapellen Euraudax Kapellen (*) 2×25-50 km
25.04 Mol De Molse 60 60 km
26.04 Asse VLAANDEREN WANDELT 42 km
26.04 Koksijde VLAANDEREN WANDELT Challenge 50-60 km
26.04 Koksijde VLAANDEREN WANDELT 42 km
30.04 Schaffen 12e Gildentocht – 100 km 100 km
02.05 Zelzate Kwarteltocht 50 km
02.05 Blankenberge 51e Holiday Suites Tweedaagse Voettocht Blankenberge 50 km
03.05 Blankenberge 51e Holiday Suites Tweedaagse Voettocht Blankenberge 42 km
09.05 De Panne AG Belgian Coast Walk 80 km
09.05 Oostende AG Belgian Coast Walk 42 km
10.05 Mol Boswandeltocht 45 km
12.05 Kalmthout Euraudax Kapellen (*) 2×25-50 km
16.05 Halle (Zoersel) Scherpenheuveltocht 54 km
16.05 Diest 41e Mariëndaaltocht 42-50 km
16.05 De Klinge Euraudax De Klinge (*) 2×25-50 km
17.05 Diest 41e Mariëndaaltocht 42-50 km
21.05 Sint-Truiden Internationale Trudotocht 43 km
21.05 Zottegem 26e Egmonttocht 42-50 km
21.05 Beveren Euraudax Kapellen (*) 50 km
21.05 Godewaersvelde Tussen de Vlaamse bergen 50 km
23.05 Tongeren Partnerwalk 2 en Pelgrimage 47 km
23.05 Berchem Helletocht 50-75 km
23.05 Wijgmaal 17e Dijletocht 42 km
23.05 Ieper 100 km van Ieper – 49e Internationale Driedaagse Wandeltocht 50 km
23.05 Wakken Rondom Wakken 42-50 km
24.05 Oud-Turnhout Paterkestocht – Walk 2 Gether-tocht42 km
24.05 Sint-Martens-Lennik 19e Lennikse Windherentocht 52 km
30.05 Poppel 5e Poppels Glorie 42 km
31.05 Lichtaart Pompoenstapperswandeling 50 km
31.05 Stekene 38e Smokkeltochten – Memorial Leo Martens – 22e 50 km van Stekene 50 km
04.06 Zandvliet Euraudax Kapellen (*) 2×25-50 km
06.06 Scherpenheuvel Scherpenheuvel Wandelt 42 km
06.06 Oostkamp Euraudax Torhout (*) 2×25-50 km
06.06 Assebroek Door het Brugse Ommeland 42 km
07.06 Haacht Boerentocht 42 km
07.06 Gooik 29e Heidetochten 50 km
12.06 Zwalm Mega-Sloebertocht 100 km
13.06 Zwalm 37e Sloebertocht 60 km
14.06 Itegem 11e Zegeltjestocht 42 km
14.06 Zaffelare 36e Vlaamse Koutertochten 43 km
19.06 Torhout 41e Nacht van Vlaanderen 42-100 km
20.06 Lommel 25e Tocht der 7 Heerlijkheden – Door de Vryheyt Lommel 43-50 km
27.06 Olen 10e Doffense Zomertocht 42 km
27.06 Lierde Euraudax Lierde (*) 2×25-50 km
27.06 Oostduinkerke Paardenvisserstocht 50-60 km
27.06 Avelgem Guldensporentochten 42-50-60 km
28.06 Terhagen Piet Van Aken-tocht 50 km
28.06 Schoten 14e Wijtschotduvelstocht 42 km
28.06 Oostburg Eenhoorntocht 42 km
03.07 Lede Euraudax Lede (*) 75-100 km
04.07 Zoutleeuw Kersentocht – Trofee Harten Vijf 50 km
04.07 Lede Euraudax Lede (*) 2×25-50 km
05.07 Lokeren 3e Runners’ Lab Walk Classic 50 km
09.07 Mol Euraudax Kapellen (*) 50 km
10.07 Schoten Euraudax Borgerhout-Wijnegem (*) 100 km
11.07 Oudenaarde Adriaan Brouwertochten 42-50 km
11.07 Grimbergen Abdijwandeling 42 km
12.07 Merksem Ronde van de Voorkempen 42-50 km
12.07 Aalter Meetjesland… maak het mee – 50e Guldensporentochten 42 km
12.07 Gelrode 33e Zomertocht – 50 km van het Hageland 42-50 km
18.07 Evergem 5e Sint-Bavotocht 42 km
19.07 Neerlinter Velpe-Getetocht 42 km
21.07 Bottelare Zomertocht 50 km
25.07 Halle (Zoersel) Midzomertocht 50 km
25.07 Beringen Hoogzomertocht – Beringen-Beringen … en terug! 42-50 km
26.07 Wortel 26e Gelmelwandeling 42 km
26.07 Huldenberg 12e Zomertochten 42 km
01.08 Rumst Vosbergtocht 42-50 km
01.08 Geraardsbergen Zomertocht – Adriaanstocht – Priortrofee 50 km
01.08 Jambes Euraudax Namur (*) 50-75 km
02.08 Lebbeke 32e Dender- en Scheldetocht 42-50 km
02.08 Bellingen 24e Taalgrenswandeling Pajottenland 42-50-60 km
08.08 Puurs Wandeldriedaagse 42 km
09.08 Puurs Wandeldriedaagse 42 km
09.08 Oudenaarde Ronde van Vlaanderen voor wandelaars 42 km
09.08 Zillebeke ‘t Zomert in de Palingbeek 42-50 km
14.08 Bornem 100 km Dodentocht 100 km
15.08 Wevelgem 15e Halfoogsttocht 50 km
24.08 Oostende Extreme Challenge 2020 – Dag 1 (*) 60 km
25.08 Tielt Extreme Challenge 2020 – Dag 2 (*) 62 km
26.08 Geraardsbergen Extreme Challenge 2020 – Dag 3 (*) 64 km
27.08 Les Bons Villers Extreme Challenge 2020 – Dag 4 (*) 47 km
28.08 Jambes Extreme Challenge 2020 – Dag 5 (*) 67 km
29.08 Essen Euraudax Kapellen (*) 2×25-50 km
29.08 Nassogne Extreme Challenge 2020 – Dag 6 (*) 45 km
30.08 Schelle 43e Wandeling door de Rupelstreek 43 km
30.08 Averbode Wittetocht – Trofee Harten Vijf 42-50 km
30.08 Galmaarden 21e Baljuwtochten 42 km
30.08 Kampenhout 9e Zomertocht 43 km
05.09 Torhout Euraudax Torhout 50-75-100 km
05.09 Westouter Elfbergentocht 42-60 km
06.09 Vlimmeren 44e Rondom Beerse 42 km
13.09 Schriek Bosuilentocht 50 km
13.09 Vichte 26e Prutsketochten 42 km
17.09 Puurs Euraudax Kapellen 50 km
18.09 Ettelbruck Great Escape 80-160 km
19.09 Hasselt Rondom Bokrijk 43 km
20.09 Meerhout 24e Scherpgemetentocht 43 km
21.09 Kapellen Euraudax Kapellen 50 km
22.09 Puurs Euraudax Kapellen 50 km
23.09 Mechelen Euraudax Kapellen 50 km
24.09 Herentals Euraudax Kapellen 50 km
25.09 Eksel Boslandtrail 100 km
25.09 Herentals Euraudax Kapellen 50 km
26.09 Eksel Boslandtrail 50 km
26.09 Melle 21e Deliriumtocht 50 km
26.09 Nieuwpoort Wandelmarathon Nieuwpoort 42 km
27.09 Wervik 44e Tabakstocht 42 km
03.10 Terhagen Euraudax Mortsel 50-75-100-125-150 km
03.10 Wervik Via Romana – Cassel-Wervik 55 km
04.10 Westmalle 44e Internationale Wandeltocht 42 km
08.10 Kapellen Euraudax Kapellen 50 km
11.10 Duffel 31e Ter Elsttocht 42 km
17.10 Hamme-Mille Euraudax Mardax 2×25-50 km
18.10 Paal 48e Internationale Tocht 42 km
18.10 Halle Nazomertocht 42 km
24.10 Weelde 13e Elfenwandeling – 4e Pierenmarathon 42 km
24.10 Serskamp Euraudax Lede 2×25-50 km
05.11 Herentals Euraudax Kapellen 50 km
14.11 Bergen op Zoom Euraudax Kapellen 2×25-50 km
28.11 Mazenzele 28e Tweedaagse Herfstwandelingen -Horizontocht 50 km
05.12 Torhout Euraudax Torhout 2×25-50 km
06.12 Hulshout 13e Kempische Ardennen Wandeling 42 km
08.12 Kapellen Euraudax Kapellen 50 km
11.12 Oud-Heverlee Bello Gallico 80-160 km
12.12 Herselt Wintertocht 42 km
19.12 Sirault Audax 4049 50-75 km
27.12 Poppel 15e Mieke Pap Route – 9e Marathon van ‘t Kempens Landgoed 42-50 km